SKI AREÁL HORNÍ LOMNÁ - PŘELAČ
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Visalaje - lyžaři si přijdou na své

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte navštívit areál Visalaje a užijte si zimní radovánky naplno!

Opálená - velké zlepšení

Milujete snowboarding? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Navšivte s rodinou středisko Opálená.

Mikulčin Vrch - ideální pro rodiny s dětmi

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste ski areál Mikulčin Vrch!

Kouty nad Desnou - příjemně překvapil

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste ski areál Kouty nad Desnou!

Paseky nad Jizerou - velké zlepšení

Chtěli byste se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navšivte s rodinou středisko Paseky nad Jizerou.

Zimní středisko Železná Ruda - Špičák

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste ski areál Železná Ruda - Špičák!

Jablonné nad Orlicí - to pravé místo pro rekreaci

Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Jablonné nad Orlicí!

Meziboří - příjemně překvapil

Milujete snowboarding? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte navštívit areál Meziboří a užijte si zimní radovánky naplno!

Kam vyrazit na horský pobyt

Poslední listy opadávají. Plánujete pobyt v ČR nebo zvolíte raději zahraniční nebo středisko? Stále však platí, že v zahraničí je výrazně dráž. Lyžování v zahraničí - pro většinu čechů je to známka určitého luxusu, jsou ale zahraniční areály opravdu výrazně lepší než ty naše?

Kde hledat informace o lyžování v českých areálech?

Majitelé ski areálů už dokončují přípravné práce pro zahájení sezóny. Zajíždějí nové rolby. Zkušebně pouští sněžná děla, které zatím chrlí především vodu. Zimní sezóna už klepe na dveře.

Areál Kvilda ostudu neudělal

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kam na Silvestra? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste ski areál Kvilda!

Ski areál Nová Lhota

Co v zimě dělat? Co takhle vyrazit do hor a naučit se lyžovat? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte si užít spoustu zábavy do střediska Nová Lhota.

Svratka - velké zlepšení

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste středisko Svratka a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zimní středisko Smržovka

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte navštívit areál Smržovka a užijte si zimní radovánky naplno!

Čihadlo - ideální pro rodiny s dětmi

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Čihadlo.

Armaturka - lyžaři si přijdou na své

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kam na Silvestra? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navšivte s rodinou středisko Armaturka.

Zimní středisko Jasenka

Chcete se naučit na prkně? Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte ski areál Jasenka a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Držkov - žádná sláva

Chcete se naučit na prkně? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Navštivte ski areál Držkov a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Karlova Studánka - ideální pro rodiny s dětmi

Máte rádi zimní sporty? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zimní areál Karlova Studánka je pro vás to pravé.

Areál Dlouhoňovice ostudu neudělal

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Dlouhoňovice.

Svatá Anna - to pravé místo pro rekreaci

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navštivte ski areál Svatá Anna a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Areál Horní Guntramovice ostudu neudělal

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte si užít spoustu zábavy do střediska Horní Guntramovice.

Zimní středisko Lázeňský vrch

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zimní areál Lázeňský vrch je pro vás to pravé.

Ski areál Svah Zlín - pro rodiny s dětmi téměř ideální

Přijeďte si užít spoustu zábavy do střediska Svah Zlín.

Důvěřovat českým firmám?

Plánujete zimní dovolenou? Hledáte informace? Dejte šanci českým výrobcům. Mnohé firmy ručí za kvalitu svých výrobků i poskytováním nadstandardní tříleté záruky. Preciznost zpracování českého sportovního oblečení je pověstná.

Veselí nad Lužnicí, ráj pro cyklisty

Veselí nad Lužnicí je mezi cyklisty, turisty a dokonce vodáky známé jako výchozí bod pro cestování a výlety po malebné třeboňské krajině. V jeho okolí je možné objevit tolik překrásných míst, že se sem lidé rádi navrací. Míří sem lidé z celé republiky a zřejmě nejlákavější jsou pro návštěvníky zdejší cyklostezky. Veselsko je cyklostezkami doslova protkáno a námětů pro výlet je to opravdu mnoho. Touto cestou bychom Vám chtěli nabídnout některé vyzkoušené cyklotrasy, co určitě stojí za shlédnutí.

Třeboňská krajina svádí k výletům

Třeboňsko je výjimečnou krajinou, velice rozmanitou a bohatou na zážitky z turistiky, nebo z cyklistických výletů. Je doslova ideálním místem pro trávení dovolené, nebo víkendové pobyty, ať už se ubytujete v hotelu, v penzionu, nebo třeba jen v kempu pod stanem. Je to svět rozlehlých lesů, poklidných, malebných vesniček, prosluněných luk a staletých rybníků. Na Třeboňsku objevíte i mnoho historických skvostů a jelikož je jeho terén v podstatě rovinatý, rádi se sem vrací nenároční turisté, cyklisté a rodiny s malými dětmi.

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 16.7.

°C
°C
Středa
17.7.2024

°C
°C
Čtvrtek
18.7.2024

°C
°C
Pátek
19.7.2024

°C
°C

Provozní doba

Pondělí9:00 - 16:00
Úterý9:00 - 16:00
Středa9:00 - 16:00
Čtvrtek9:00 - 16:00
Pátek9:00 - 16:00
Sobota8:30 - 16:00
Neděle8:30 - 16:00